Tydzień Hiszpański w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku dobiegł końca, a piątek był dniem pełnym wiedzy i emocji, który podsumował naszą kulturową przygodę.

Ostatni dzień rozpoczął się Quizem Wiedzy o Hiszpanii. Uczniowie z entuzjazmem przystąpili do rywalizacji, sprawdzając swoje umiejętności i wiedzę na temat hiszpańskiej kultury, historii oraz geografii. Najlepsi uczestnicy otrzymali drobne upominki, a atmosfera była pełna zdrowej rywalizacji i zabawy.

Kolejną atrakcją była interaktywna lekcja “Geografia po hiszpańsku – sprawdź jak dobrze znasz Regiony w Hiszpanii!”. Uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością hiszpańskich regionów, ucząc się jednocześnie wielu interesujących faktów o różnorodności geograficznej tego fascynującego kraju.

Cały tydzień był niesamowitą okazją do poznania hiszpańskiej kultury, tradycji i języka. Uczniowie nie tylko bawili się, ale również zdobywali cenną wiedzę i umiejętności, które będą mogli wykorzystać podczas przyszłych podróży oraz w życiu codziennym.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i zaangażowanie. Dzięki Wam Tydzień Hiszpański w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku był pełen niezapomnianych chwil i wspaniałych wspomnień. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnych kulturowych wydarzeń!

You are currently viewing Piąty dzień Hiszpańskiej Fiesty w Rolniku